Skákací hrad v podobě nafukovací skluzavky je skvělou volbou pro děti, které již nebaví klasický skákací hrad. Nafukovací skluzavka přináší velkou porci zábavy a vzrušení. Profesionální atrakce je vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje po celou dobu bezpečnost dětí. Pro provoz naší nafukovací skluzavky je nutný ventilátor, který zůstává v provozu po celou dobu používání atrakce. Děti si tak užijí celé hodiny kvalitní zábavu. Vy jako rodiče si dopřejete hodiny klidu a můžete se věnovat svým přátelům apod. Nafukovací skluzavka je vhodná především na narozeninové oslavy, svatby, dětské dny, dny obce apod.

Nafukovací skluzavka - malá

Základní parametry nafukovací skluzavky:

  • Rozměry: 4m šířka, 6m délka, 5m výška (vč. věžiček)
  • Váha: cca. 120 Kg
  • Ventilátor: 230V, 1100 Watt
  • Doba zprovoznění: cca 15min
  • Doba úklidu: cca 25min

Výhodou naší nafukovací skluzavky je především dojezdová plocha, která je spojena přes „skákací“ plochu rovnou s provazovým žebříkem. Děti tak nemusejí stoupat na trávu a po celou dobu se nacházejí přímo v nafukovací atrakci. Pronájem nafukovací skluzavky je vhodný pro děti od 4 do 10 let věku. Celkově se může na atrakci v jeden okamžik nacházet 5 dětí.

Cena pronájmu – nafukovací skluzavka (skákacího hradu)

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt2000,- Kč2500,- Kč
Pátek2500,- Kč3000,- Kč
So, Ne2500,- Kč3000,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací skluzavky je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2ks skákacích hradů v různé kombinaci (skluzavka, skákací hrad velký, skákací hrad malý atd.) na jedné akci.

٭Do 20km dovezeme zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie naší barevné nafukovací skluzavky

 

.