Velká nafukovací skluzavka Tropicana s letním motivem je skvělou volbou pro každou letní akci. Skluzavka je vhodná pro děti, které už nebaví klasický skákací hrad. Nafukovací skluzavka je vhodná na domácí párty, oslavy, dny obcí, narozeninové oslavy apod. Příliš nedoporučujeme skákací hrady v podobě skluzavek na svatby. Je to především z důvodu oblečení dětí (šaty holčiček, obleky kluků apod).

Naše nafukovací skluzavka Tropicana obsahuje všechny bezpečností prvky. Ochranou sít v celém horním prostoru skluzavky. Dojezdová plocha je vhodná také ke klasickému skákání dětí. Navíc je vhodná pro zábavu menších dětí.

Nafukovací skluzavka Tropical

Parametry nafukovací skluzavky Tropicana:

  • Rozměry: 4m šířka, 8,5m délka, 5m výška
  • Váha: cca. 100 Kg
  • Ventilátor: 230V, 1100 Watt
  • Doba zprovoznění: cca 15min
  • Doba úklidu: cca 25min

Výhodou naší nafukovací skluzavky je především dojezdová plocha, která je vhodná k běžnému skákání a je spojena rovnou s žebříkem skluzavky. Děti tak nemusejí stoupat na trávu a po celou dobu se nacházejí přímo v nafukovací atrakci. Pronájem nafukovací skluzavky je vhodný pro děti od 3 do 10 let věku. Celkově se může na atrakci v jeden okamžik nacházet 6 dětí.

Cena půjčení – nafukovací skluzavka (Tropicana)

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt2500,- Kč3000,- Kč
Pátek3500,- Kč4000,- Kč
So, Ne3500,- Kč4000,- Kč

٭Cena půjčovného nafukovací skluzavky je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2ks skákacích hradů v různé kombinaci (skluzavkaskákací hrad velký, skákací hrad malý atd.) na jedné akci.

٭Do 20km dovezeme zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – skákací hrad skluzavka Tropicana

Video nafukovací skluzavky Tropicana