Připravili jsme si pro vás novinku pro tento rok. Skákací hrad – dvojitá skluzavka v designu známých postaviček Mimoňů. Tato nafukovací atrakce je vhodná pro děti ve věku 3 – 12 let. V přední části skákacího hradu se nachází prostor, kde mohou děti klasicky skákat. Velkou výhodou této dvojité nafukovací skluzavky je, že děti po celou dobu využívání atrakce se pohybují uvnitř skákacího hradu (nemusí vstupovat na trávu apod.).

K pronájmu skákacího hradu nabízíme kompletní servis, který zahrnuje dopravu, instalaci, demontáž a odvoz hradu. Také Vám poskytneme potřebnou instruktáž ohledně nafukovací skluzavky a instrukce pro bezpečné používání tohoto skákacího hradu.

Dvojitá skluzavka Mimoni má šířku 4 metry, délka hradu je 6 metrů a výška cca. 5 metrů. Skákací hrad je vybaven dvěma skluzavkami umístěnými po krajích. V prostřední části se nacházejí schůdky. Celá vrchní podesta je zasíťována pro bezpečnost dětí. Boční stěny jsou vysoké a znesnadňují dětem vylézání ze skákacího hradu. Pro provoz nafukovací skluzavky je potřeba fukar o výkonu 2 KWh, který zůstává v provozu po celou dobu používání atrakce a je součástí pronájmu.

Dvojitá skluzavka Mimoni

Technické informace – dvojitá skluzavka Mimoni

Šířka: 400 cm / Délka: 600 cm / Výška: 500 cm
Plocha: cca. 24 m2
Motor fukaru: 230V – 2000 Watt, váha 16 kg
Váha skákacího hradu: 120 kg
Max. zátěž: cca. 6 dětí od 4 do 12 let (váhy cca. 40 Kg)
Certifikáty: TUV, GS, EN 14960 (evropské normy)
Doba zprovoznění/úklidu: cca. 15min/20min

Cena pronájmu – nafukovací skluzavka Mimoni

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt3000,- Kč3500,- Kč
Pátek3500,- Kč4000,- Kč
So, Ne3500,- Kč4000,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací atrakce je uvedena bez obsluhy. U této dvojité skluzavky vyžadujeme, aby byla zajištěna obsluha ze strany pronájemce popřípadě obsluhu lze zajistit po předchozí domluvě.

٭Využijte možnosti pronájmu 2 a více kusů skákacích hradů v různé kombinaci (střední skluzavka, velký skákací hrad, Pirátská loď, Velká skluzavka Tropicana, skákací hrad Klaun, Kombinovaný skákací hrad, Velký kombinovaný skákací hrad atd.) na jedné akci.

٭Do 10km dovezeme skákací hrad zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou.

Fotografie – velká dvojitá skluzavka