Rádi bychom Vám představili naši nejnovější atrakci na pronájem – nafukovací skluzavku v podobě Vikingské lodi! Tato nafukovací skluzavka (skákací hrad) je perfektní pro všechny, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou zábavu při své akci. Skluzavka napodobuje skutečnou Vikingskou loď a poskytuje dětem nekonečnou zábavu díky středně velké skluzavce a prostoru pro klasické skákání v přední části hradu.

Tato nafukovací atrakce je ideální pro letní akce, jako jsou oslavy, festivaly, sportovní dny, dny obcí a další podobné události. Díky svému vzhledu je Vikingská loď naprosto unikátní a nezapomenutelná. K pronájmu Vikinské lodě nabízíme kompletní servis, včetně dopravy, instalace, demontáže a odvozu skluzavky. Navíc Vám poskytneme všechny potřebné návody a instrukce pro bezpečné používání skluzavky.

Nafukovací skluzavka - Vikingská loď

Skluzavka má délku 7 metrů a šířku 4 metry. Celková výška je cca. 5 metrů. Vysoký okraj po celém obvodu skákacího hradu zajišťuje, aby byla poskytnuta maximální bezpečnost. Pro provoz nafukovacího hradu (skluzavky) je nutný ventilátor, který zůstává v provozu po celou dobu používání atrakce (příkon ventilátoru je 1,1 KWh, 230V).

Tak neváhejte a pronajměte si nyní naši unikátní Vikinskou loď pro nezapomenutelnou zábavu dětí na Vaší akci! Kontaktujte nás a my se postaráme o všechno ostatní.

Technické informace – Vikingská loď (skákací hrad)

Šířka: 400 cm / Délka: 700 cm / Výška: 500 cm
Plocha: cca. 28 m2
Motor fukaru: 230V – 1100 Watt, váha 14 kg
Váha skákacího hradu: 130 kg
Max. zátěž: cca. 5 dětí od 3 do 7 let (váhy cca. 30 Kg)
Certifikáty: TUV, GS, EN 14960 (evropské normy)
Doba zprovoznění/úklidu: cca. 15min/15min

Cena pronájmu – Vikingská loď (nafukovací skluzavka)

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt2500,- Kč3000,- Kč
Pátek3000,- Kč3500,- Kč
So, Ne3000,- Kč3500,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací skluzavky je uvedena bez obsluhy. Obsluhu můžeme zajistit po domluvě předem.

٭Využijte možnosti pronájmu 2 a více kusů skákacích hradů v různé kombinaci (střední skluzavka, velký skákací hrad, Pirátská loď, Velká skluzavka Tropicana, skákací hrad Klaun, kombinovaný skákací hrad atd.) na jedné akci.

٭Do 10km dovezeme skákací hrad zdarma. Fyzicky se skákací hrady a skluzavky nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – Skákací hrad Vikingská loď

Video – nafukovací skluzavka Vikingská loď