Oblíbený nafukovací hrad v podobě čtyř klaunů je krásný nejen na pohled, ale také na fotografiích. Skákací hrad Klaun zabaví mnoho dětí naráz. Jedná se o profesionální nafukovací hrad, který pojme až 8 dětí naráz ve věkovém rozmezí 3-8 let. Zároveň se jedná o univerzální nafukovací atrakci, která se hodí na každou akci (svatbu, oslavu, dny dětí apod.). Skákací plocha je ze 3 stran chráněna nafukovacími stěnami a navíc v přední části je ochranná zábrana proti pádu dětí na zem.  Tento skákací hrad zabaví vaše děti na celé hodiny a vy si budete moci užívat s přáteli. Pro provoz nafukovací atrakce je nutný ventilátor, který zůstává v provozu po celou dobu používání atrakce (příkon ventilátoru je 1,1 KWh, 230V).

Skákací hrad vám dovezeme ve smluvený čas na smluvené místo. Hrad vám během pár minut zprovozníme a vše vysvětlíme. Večer po skončení akce si pro hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme. Díky naší službě tak máte vše bez starostí a komplikací.

Skákací hrad Klaun - půjčovna, pronájem

 

Technické informace skákacího hradu Klaun

Šířka: 480 cm / Délka: 480 cm / Výška: 400 cm
Plocha: cca. 25 m2
Motor fukaru: 230V – 1100 Watt, váha 14 kg
Váha skákacího hradu: 100 kg
Max. zátěž: cca. 8 dětí od 3 do 8 let (váhy cca. 40 Kg)
Certifikáty: TUV, GS, EN 14960 (evropské normy)
Doba zprovoznění/úklidu: cca. 15min/20min

 

Cena pronájmu skákacího hradu – Klaun

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt2000,- Kč2500,- Kč
Pátek2500,- Kč3000,- Kč
So, Ne2500,- Kč3000,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací atrakce je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2ks skákacích hradů v různé kombinaci (střední skluzavka, velký skákací hrad, Pirátská loď, Velká skluzavka Tropicana, Happy Hop atd.) na jedné akci.

٭Do 20km dovezeme skákací hrad zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – skákací hrad Klaun

Video – zábavný hrad pro děti