Skvělou zábavu pro menší děti nabízí kombinovaný skákací hrad, který nabízí jak skákací plochu tak menší skluzavku, která děti zabaví na celé hodiny. Tento profesionální skákací hrad je určen především pro děti ve věku 3-6 let v maximálním počtu 4-5 dětí. Díky svým menším rozměrům jej lze umístit téměř na každou zahradu nebo v prostorách restaurací, hotelů apod. Rozměry kombinovaného skákacího hradu jsou 3×4 metry s výškou 2,5 metrů.

Skákací plocha hradu je ze 3 stran chráněna poloprůhlednou sítí, díky které budete mít děti stále na očích. V prostoru pro skákání se nacházejí 3 „boxovací kolíky“. Na pravé straně se pak nacházejí drobné schůdky, které vedou na podestu skluzavky. Vrchní část skluzavky je vybavenou stříškou, díky které nemohou děti stát vzpřímeně a nehrozí jejich vypadnutí. Dojezdová plocha skluzavky je vybavena zábranou proti vypadnutí dítěte ze skákacího hradu. Tento profesionální skákací hrad zabaví vaše děti na celé odpoledne a vy si tak budete moci užívat naplno oslavu, svatbu apod.

Pro provoz nafukovacího hradu je nutný ventilátor, který zůstává v provozu po celou dobu používání atrakce (příkon ventilátoru je 1,1 KWh, 230V).

Kombinovaný skákací hrad vám dovezeme ve smluvený čas na smluvené místo. Hrad vám během pár minut zprovozníme a vše vysvětlíme. Večer po skončení akce si pro hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme. Díky naší službě tak máte vše bez starostí a komplikací.

Kombinovaný skákací hrad

 

Technické informace kombinovaného skákacího hradu

Šířka: 400 cm / Délka: 300 cm / Výška: 250 cm
Plocha: cca. 12 m2
Motor fukaru: 230V – 1100 Watt, váha 14 kg
Váha skákacího hradu: 70 kg
Max. zátěž: cca. 5 dětí od 3 do 6 let (váhy cca. 25 Kg)
Certifikáty: TUV, GS, EN 14960 (evropské normy)
Doba zprovoznění/úklidu: cca. 10min/15min

 

Cena pronájmu – kombinovaný skákací hrad

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt1500,- Kč2000,- Kč
Pátek2000,- Kč2500,- Kč
So, Ne2000,- Kč2500,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací atrakce je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2 a více kusů skákacích hradů v různé kombinaci (střední skluzavka, velký skákací hrad, Pirátská loď, Velká skluzavka Tropicana, skákací hrad Klaun, Happy Hop atd.) na jedné akci.

٭Do 10km dovezeme skákací hrad zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – kombinovaný skákací hrad