Skákací hrad v podobě pirátské lodi je naší novinkou pro rok 2022. Jedná se o skluzavku/skákací hrad střední velikosti. Pirátská loď je velmi atraktivní svým vzhledem a přitom splňuje dva druhy zábavy. V zadní části nafukovací atrakce se nachází velká (relativně prudká) skluzavka. V přední části se pak nachází skákací plocha. Velkou výhodou jsou nafukovací stěny téměř okolo celé pirátské lodi. Díky tomu se nemusíte obávat o své děti. Samozřejmostí je, že nafukovací skluzavka splňuje všechny potřebné bezpečností prvky (např. ochranná síť v horní části skluzavky apod.).

Pirátská loď je vhodná pro rodinné oslavy, narozeninové party, dny obcí, svatby apod.

Pirátská loď - skákací hrad

Parametry skluzavky – Pirátská loď:

  • Rozměry: 4m šířka, 7m délka, 5m výška
  • Váha: cca. 150 Kg
  • Ventilátor: 230V, 1100 Watt
  • Doba zprovoznění: cca 15min
  • Doba úklidu: cca 25min

Výhodou naší nafukovací skluzavky v podobě pirátské lodi je především dojezdová plocha v přední části. Ta je vhodná k běžnému skákání a zároveň navazuje na žebřík skluzavky. Děti tak nemusejí stoupat na trávu a po celou dobu se nacházejí přímo v nafukovací atrakci. Pronájem nafukovací skluzavky je vhodný pro děti od 4 do 10 let věku. Celkově se může na atrakci v jeden okamžik nacházet 6-8 dětí.

Cena půjčení – Pirátská loď (skluzavka)

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po – Čt2500,- Kč3000,- Kč
Pátek3500,- Kč4000,- Kč
So, Ne3500,- Kč4000,- Kč

٭Cena půjčovného nafukovací skluzavky je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2ks skákacích hradů v různé kombinaci (skluzavkaskákací hrad velký, velká skluzavka Tropical, skákací hrad malý atd.) na jedné akci.

٭Do 20km dovezeme zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – skákací hrad (Pirátská loď)