V naší nabídce skákacích hradů k pronájmu najdete také jeden skákací hrad Happy-Hop. Jedná se o největší klasický skákací hrad z nabídky výrobce hradů Happy-Hop. Skákací hrady tohoto výrobce jsou určeny především na poloprofesionální využití. Proto jsou vhodné na zahradní oslavy dětí, dny dětí apod. Skákací hrad není vhodný na velké oslavy typu svatba apod. Provoz skákacího hradu zajišťuje ventilátor, který musí být stále zapnutý.

Skákací hrad Happy-Hop, který nabízíme k pronájmu je vhodný především pro menší děti ve věku 3-6 let s váhovým omezením na 1 dítě 25kg. Maximální zatížení hradu jsou 4 děti.

Všechny skákací hrady firmy Happy Hop jsou vyrobeny z pevného materiálu PVC s laminací (skákací plocha) a vrstveného nylonu. Pevnost a kvalita je zajištěna dvojitým šitím všech atrakcí Happy Hop. Velkou výhodou je také to, že skákací hrad je ze všech 4 stran chráněn sítí (brání proti vypadnutí dítěte z hradu). Není určeno pro komerční využití.

Happy Hop skákací hrad

Základní parametry skákacího hradu Happy-Hop:

  • Rozměry: 4m šířka, 5m délka, 3m výška (vč. věžiček)
  • Váha: cca. 35 Kg
  • Ventilátor: 230V, 500 Watt
  • Doba zprovoznění: cca 5min
  • Doba úklidu: cca 10min

Velkou výhodou našeho skákacího hradu Happy-Hop je váha. Hrad zvládnete postavit a složit v 1 osobě a to během pár minut. Oproti profesionálním skákacím hradů s ním budete mít minimum starostí.

Cena pronájmu skákacího hradu – Happy-Hop

Den v týdnuCena pronájmu (6 hodin)Cena pronájmu (celý den)
Po-Čt1000,- Kč1200,- Kč
Pátek1000,- Kč1500,- Kč
So, Ne1200,- Kč1500,- Kč

٭Cena pronájmu nafukovací atrakce je uvedena bez obsluhy.

٭Využijte možnosti pronájmu 2ks skákacích hradů v různé kombinaci (nafukovací skluzavkaskákací hrad velký, malý skákací hrad, Happy Hop atd.) na jedné akci.

٭Do 20km dovezeme skákací hrad zdarma. Fyzicky se skákací hrady nacházejí v Hustopečích nad Bečvou. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Fotografie – skákací hrad Happy-Hop

 

 

.